pull down to refresh
10 sats \ 2 replies \ @95575884_ 22 Jan \ on: [ROAST MY RECEIPT] $195.32 Pavilions Los Angeles HealthAndFitness
How much olive oil are you getting for that price, and how many people are you feeding?
16oz 3 people
reply
Oh wow, that's expensive.
reply